ست اداری نوین کتاب گویا

مشاوره و مجری تبلیغاتی، هنری موسسه نوین کتاب گویا

reja مشاوره تبلیغاتی

%d9%84%d9%88%da%af%d9%88%db%8c-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8

موسسه نوین کتاب گویا با مدیریت سرکار خانم “فاطمه محمدی” حدود ده سال قدمت دارد و به صورت تخصصی در زمینه تولید کتاب‌های شنیداری و گویا فعالیت موثری داشته است و می‌توان گفت جزو اولین و تخصصی ترین تولید کننده های کتاب صوتی و گویا در ایران است.
هولدینگ تبلیغاتی دیده آل حدود دو سال است افتخار همکاری با این موسسه فرهنگی را در رزمه کاری خود دارد و از آنجایی که ما در رشد و اعتلای این نهاد فرهنگی و اجتماعی گام های در سمت مشاور و مجری، هنری، تبلیغاتی برداشته ایم، مختصرا در مجال ذیل به آن اشاره خواهیم نمود. از آنجای که حجم و تعداد پروژه های انجام شده بسیار زیاد است گزینشی و کوتاه به بررسی آنها خواهیم پرداخت و همچنین اکثر پروژه‌‌ها به صورت تخصصی در سایت های زیر مجموعه دیده ال  وجود دارد که با مراجعه به آنها می توانید از جزئیات بیشتر و نحوه انجام آنها مطلع شوید.


“برندینگ” / هویت بصری
در ابتداء و پس از بررسی های صورت گرفته در راستای معرفی موسسه فرهنگی نوین کتاب گویا موارد زیر درجهت رفع کم و کاستی‌های مقدماتی این ارگان انجام پذیرفت :
۱- تعیین و مشخص نمودن شاخصه های هویت بصری، سازمانی و همچنین تعیین رنگ سازمانی موسسه

%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%87%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%b5%d8%b1%db%8c-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8
۲- طراحی و چاپ ست اداری 

%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%da%af%d9%88%db%8c%d8%a7
۳- تغییرات در نمای ظاهری یک سازمان یا ارگان می تواند شامل تغییرات کلی و یا جزئی باشد، شعار موسسه نوین کتاب گویا “کتاب بشنوید!”، این شعار که مانیفست و درون مایه اصلی نوین کتاب گویا بوده است، ما آن را دستخوش تغییراتی از نظر شکل ظاهری و بصری قرار دادیم تا هم زیباتر جلوه کند و خود به عنوان یک لوگو و آرم، معرف این سازمان باشد.

%d9%84%d9%88%da%af%d9%88%db%8c-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d9%88%db%8c%d8%af۴- اقلام تبلیغاتی

%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8۵- هویت بصری یک اثر ذهنی ایست، بدان معنی که شما با دیدن یک رنگ یا یک نماد سریع بتوانید رابطی دیداری مفهومی بین ارسال کننده پیام و موضوع مورد طرح برقرار کنید.
این امر سبب تمایز شما از دیگر رقبایتان خواهد شد و شما با سرمایه گذاری بر روی هویت بصری یا نمای بصری و در اصلاح “برندینگ” شرکت یا سازمانتان می توانید موثرتر و سریع تر ارتباط برقرار کنید. این مهم در بلند مدت سبب شرطی شدن مخاطبان و تبدیل شدن شما به یک “برند” خواهد شد.
در اینجا – موسسه نوین کتاب گویا – از آنجایی که هدف و سیاست گذاری برندینگ این موسسه بر تشویق عموم مردم در جهت شنیدن کتاب شنیداری و نه لزوما خرید آن و به عبارتی فرهنگ سازی در راستای ارتقای مطالعه و افزایش سطح آگاهی عمومی بوده است و صرفا قصد بر تبلیغ و یا نمایان ساختن یک برند تجاری نبود، تلاش ما نیز در همین سو صرفا ایجاد حس خوب شنیدار کتاب، توسط راوی به سبکی جدید و سوال برانگیز بوده است.
لذا از این رو عکاسی از مدل ها و نوجوانان صورت گرفت، و این کاراکتر ها در تمام موارد تبلیغاتی تا حد ممکن لحاظ شده است. تا آنجایی این امر موفق بود که به عنوان مثال در نمایشگاه کتاب که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد، تمایز ما کاملا مشهود و جذب مخاطبان  از طریق همین مدلینگ بسیار با استقبال خوبی روبرو شد.

%d8%b9%da%a9%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af


تبلیغات و رسانه
تبلیغات صرفا شامل هدایای تبلیغاتی و اقلام تبلیغاتی نیست. بخش اعظم تبلیغات بر عهده رسانه است. حال رسانه چیست!
به هر وسیله و ابزاری که پیامی را از ارسال کننده پیام به دست گیرنده و مخاطب پیام برساند واژه “رسانه” اطلاق می گردد.
در دنیای امروز با گسترش تکنولوژی تقریبا و تحقیقا هر فرد می تواند اکنون صاحب یک رسانه باشد. همانند شبکه های اجتماعی، فیسبوک، تویتر، اینستاگرم و …  لذا لزوم استفاده از این پتانسیل به شدت در تبلیغات نوین مورد بحث است. تا جایی که بسیاری از شرکت های برند و مطرح روبه استفاده هدفمند از این امکان آورده و بهرمند اند.
فارغ از بحث رسانه، مدیا و محتوای دیداری و شنیداری موجود در خود رسانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به این عبارت که شرایط استفاده از رسانه در حال بسیار آسان و قابل دسترس است اما حال چه خوراکی برای آن مناسب تر است و در جهت اهداف ما بیشتر به کار می آید.


آرم استیشن (لوگوی متحرک) 
تا بحال دقت کرده اید صدای برند گوشی نوکیا چگونه است. شما هرگاه این صدا را در هرکجا بشنوید مطمنا و قطعا متوجه خواهید شد این صدا متعلق است به، گوشی با مارک تجاری نوکیا و چه تصویر در ذهنتان متصور خواهید شد، برای این شنیدار؟
درست است، دو دست یکی نوزاد و دیگری مسنتر، این امر همیشه شما را به یاد مارک تجاری گوشیا نوکیا خواهد انداخت.
موسسه نوین کتاب نیز از این قاعده مستنثنا نبوده و در جهت برندینگ این شرکت “آرم استیشن” این موسسه به صورت دیداری در زیر قابل مشاهده است که برگی دیگر از خدمات دیده آل می باشد.


تیزر و فیلم تبلیغاتی 
تیزر و فیلم تبلیغاتی یکی از مدیاهایی می باشد که در رشد و ارتقای سطح و کیفیت تبلیغات شما می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد.
بر این اساس گروه دیده ال در فرآیند تبلیغاتی موسسه نوین کتاب گویا اقدام به ساخت تیزر / فیلم تبلیغاتی نمود. این تیزر که بر آشنایی مخاطبان با کتاب شنیداری استوار است می تواند معرف خوبی برای این نوع تبلیغات به شمار آید.

 


تیزر های رونمایی و شبه تبلیغاتی 
موسسه نوین کتاب گویا تولید کننده محصولات صوتی و کتاب شنیداری است. لذا محصولات تولیدی این سازمان هر کدام داری سبک و سیاق خاص خود بوده و در ارتباط با محتوای اثر می بایست برای مخاطبان آن اطلاع رسانی اختصاصی انجام گردد. از این رو ما اقدام به ساخت تیزر های موردی برای هر عنوان کتاب به صورت انیمیشن، فیلم و یا مستند نمودیم. این تبلیغات هر کدام خود جداگانه در اطلاع رسانی و جذب مخاطب، اثر ویژه ای داشته است.


پوشش تصویری و خبری
موسسه نوین کتاب گویا هر از چند گاهی در جهت معرفی محصولات خود اقدام به برگزاری رونمایی از کتاب سخنگوی جدید خود می نماید، دیده آل اینبار پوشش تصویری و خبری این همایش ها را عهده دار بوده است. تا تمام لحضات این به صورت مستند و قابل استقاده در اطلاع رسانی آینده این سازمان، مدیا و خوراک حرفه ای در دست باشد.
این امر نه تنها به رونمایی بلکه به پشت صحنه کار و مراحل ساخت و تولید اثر نیز ارجاع داده شد.


طراحی جلد محصولات
یک اثر یا محصول در نهایت در داخل ویترین یک مغازه به نمایش گذاشته خواهد شد، هرچند محتوای اثر محتوای جذاب یا فاخر و ارزشمندی باشد اما در نهایت نمای بصری یا همان طرح جلد آن محصول است که می تواند تاثیر آنی و لحظه ای برای تهیه آن اثر را در مخاطب ایجاد کند، ما با ورود به طراحی کاور و محصولات موسسه نوین کتاب سعی بر این نمودیم که حرفه ای ترین طراحی ها را که شایسته ی این موسسه است در ویترین مغازه ها جانمایی کنیم.


طراحی پوستر و دیگر اقلام گرافیکی 


طراحی و ساخت دکوراسیون نمایشگاهی نمایشگاه کتاب
همه ما می دانیم نمایشگاه ها فرصت خوبی است برای معرفی و برند سازی و ارتباط با مخاطبان لذا از این رو حضوری ۱۰۰ درصدی در نمایشگاه و چشم نواز لازمه آن است، اگر شما برای مخاطبان و طرفدارانتان در یک محیط رقابتی و عمومی اعتبار و ارزش قائل شوید مخاطبان نیز به وجود شما افتخار خواهند کرد.
نمایشگاه کتاب این فرصت را در اختیار ما “گروه دیده آل” قرار داد تا بار دیگر، ترکیب هنر و مهندسی تبلیغات را به رخ دیگر رقبای موسسه فرهنگی نوین کتاب بکشیم و در جهت برند سازی، این مهم را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهیم.

%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%da%af%d9%88%db%8c%d8%a7-%d9%86%d9%85


بازاریابی و مهندسی تبلیغات مجازی 
لزوم حضور در شبکه های مجازی از جمله داشتن یک سایت قدرتمند درجهت ارتقاء اطلاع رسانی دقیق و حرفه ای و همچنین فروشگاه اینترتی امروزه از از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
موسسه نوین کتاب گویا با وجود قدمت و توان فوق العاده ای که در زمینه تولید کتب صوتی و شنیداری دارد از سایت با رتبه ای پایینی برخوردار بود، طراحان ما دست به کار شدند و وب سایتی در خور و شان این موسسه راه اندازی نموده اند، این وب سایت از لحاظ فنی بسیار دقیق و همچنین از نظر سئو سازی و معرفی به موتور های جستجو گر بسیار کار آمد است.

%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%86%d9%88%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8


دیگر خدمات دیده آل یه نوین کتاب گویا
در آخر به دلیل اینکه تعداد پروژه ها بیش از این چند نمونه بوده مختصرا به آنها اشاره خواهد شد و در صورت وجود اطلاعات تکمیلی لینک اطلاعات برای شما بازدید کننده عزیز لحاظ خواهد شد.
۱- مشاوره تبلیغاتی و هنری و سیاستگذاری تبلیغاتی این نهاد فرهنگی
۲- برند سازی و هویت بصری نماد ها و تبلیغات دیداری
۳- طراحی، چاپ ست اداری (کارت ویزیت، فولدر، پاکتنامه، سربرگ، برگ یاداشت) | کلید کنید!
۴- طراحی و چاپ ساک تبلیغاتی نوین کتاب گویا | کلید کنید!
۵- طراحی و برنامه نویسی وب سایت جامع نوین کتاب گویا | کلید کنید!
۶- ساخت مولتی مدیا در جهت ارائه به مخاطبان
۷- ایده پردازی، طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی نوین کتاب گویا | کلید کنید!
۸- طراحی و ساخت آرم استیشن سه بعدی نوین کتاب به همراه ساخت صدای لوگو | کلید کنید!
۹- ساخت تیزر انیمیشن کتاب صوتی غلاغه به خونش نرسید | کلید کنید!
۱۰- ساخت تیزر کتاب صوتی ملانصرالدین انیمیشن + رئال
۱۱- ساخت تیزر رونمایی کتاب صوتی ۵  انگشتی نوشته مصطفی رحماندوست
۱۲- ساخت تیزر رونمایی کتاب صوتی فصل شیدایی لیلاها
۱۳- ساخت تیزر رونمایی کتاب صوتی دنیا دنیا لالایی مصطفی رحماندوست
۱۴- ساخت تیزر رونمایی کتاب حافظ
۱۵- ساخت مستند دو قسمتی احمد رضا احمدی
۱۶- طراحی جلد و کاور کتاب گلستان سعدی
۱۷- طراحی جلد کتاب استارت آپ نوپای هفت روزه
۱۸- طراحی جلد کتاب چنین گفت زرتشت
۱۹- طراحی جلد کتاب تن ارامی
۲۰- طراحی جلد کتاب غزل ناخدا
۲۱- طراحی جلد کتاب ماه عسل
۲۲- طراحی جلد کتاب پدر عشق و پسر
۲۳- طراحی جلد کتاب ضیافت افلاطون
۲۴- طراحی و چاپ برشور و کاتالوگ
۲۵- طراحی تبلیغات رسانه ای از جمله مجله و تراکت و غیره
۲۶- پوشش تصویری و خبری (عکاسی + تصویربرداری) رونمایی ها و مراسم نوین کتاب
۲۷- پوشش تصویر و مستند سازی پشت صحنه و ضبط استودیویی
۲۸- طراحی پوستر
۲۹- طراحی لوگو
۳۰- طراحی و ساخت دکوراسیون نمایشگاهی نوین کتاب
۳۱- عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی محصولات نوین کتاب
و …