چرا باید وب سایت داشته باشیم

چرا وب سایت باید داشته باشیم !

reja طراحی وب سایت, هلدینگ تبلیغاتی دیده آل

هفت نکته در باره لزوم داشتن یک وب سایت در کسب کار خود
و اینکه چرا وب سایت باید داشته باشیم!

چرا وب سایت باید داشته باشیم

۱- هفت روز و ۲۴ ساعت
شما می‌توانید ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز خدمت رسانی به مشتریان خود داشته باشید و فروشگاه خود را تبدیل به یک مارکت تمام وقت نمایید با این کار تمام محصولات و خدمات شما همیشه دردسترس خواهد بود.

۲- حدف واسطه ها
شما می‌توانید واسطه‌ها را حذف کنید و مستقیم کالا یا خدماتتان را به مشتری ارائه دهید.

۳- بازاریابی بدون هزینه
یکی از اصلی ترین دلیل های که چرا وب سایت باید داشته باشیم میتواند موتورهای جستجو مانندد گوگل، یاهو و… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند، فقط باید رباتهای جستجو آنها سایت شما را پیدا کنند این نوع بازاریابی در دهه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ از آن بهرمند شده اند.

۴- کسب درآمد
امروزه شرکتهای بسیاری هستند که فقط ازطریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق ســـایت و  مشتریان  آنـــلاین است. این امرر کاهش هزینه ها و همچین عدم وجود تجهیزات و پرسنل در جهت خدمات رسانی و درنتیجه افزایش بازدهی با کمترین انرژی را شامل می شود.

۵- کاهش هزینه تبلیغات
در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات وو اطلاع‌رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیعتری را نیز هدف قرار می دهد.

۶- راه ارتباطی پویا و جدید
شما علاوه بر تلفن، فاکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین‌المللی محصولات شما با کمترین هزینهه همیشه برپاست.

۷- پشتیبانی آنلاین و سریع
وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریانن می‌نماید جلوگیری کند.

وجود یک وب سایت شاید در کوتاه مدت برای شما بر “برند” شما بی افزاید اما با پیگیری و راه اندازی یک وب سایت پویا و هدفمند قطعا در بلند مدت باعث افزایش فروش و راندمان درآمدی فعالیت شما خواهد انجامید.

چرا وب سایت باید داشته باشیم؟

به امید موفقیت .
گروه آموزشی دیده آل