logo-3d-dideall
برای مشاهده تمامی نمونه کارها و توضیحات کلید کنید!
طراحی سایت | سئو سازی | سایت فکر فروش | مشاوره ی تبلیغاتی دیده آل
[cs_content]فکر فروش تیم فکر فروش در صدد آن بود که در زمینه ی موفقیت و کلیپ های انگیزشی و فروش آنها فعالیت کند. تیم فکر فروش محصولات خود را بصورت مجازی بفروش میرسانند. پس شروع یک تجارت الکترونیک و داشتن یک سایت از احتیاجات این تیم بود. شما میتوانید با مراجعه به سایت تیم فکر فروش از این تیم اطلاعات بیشتری کسب کنید. توضیحات در مورد طراحی سایت فکر فروش: این سایت توسط تیم طراحی وب سایت وبینیشن طراحی شده است. سایت فکر فروش یک سایت فروشگاهی است که محصولات مجازی مثل برنامه های اندروید میفروشد. مشتریان برای ...
خواندن بیشتر
طراحی سایت | سئو سازی | سایت نوین کتاب گویا| مشاوره ی تبلیغاتی دیده آل
[cs_content] نوین کتاب گویا شرکت نوین کتاب گویا در زمینه ی کتاب صوتی فعالیت دارد. موسسه نوین کتاب گویا در سال ۱۳۸۶ با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باهدف تولید و تکثیر کتاب‌های گویا تاسیس شد و به عنوان اولین موسسه‌‌ای که به طور تخصصی درک ایران به کار تولید و انتشار کتاب گویا می‌پردازد، شروع به کار کرده است. کتاب‌های صوتی یا به تعبیری بهتر کتاب‌های گویا، تجسم شنیداری آوای درونی کتاب است که در ساحت ذهن خواننده از اولین سطر تا انتهای کتاب، واژه به واژه با خواننده همراه می‌شود و کتاب را برایش می‌خواند. شما ...
خواندن بیشتر
طراحی سایت | سئو سازی | سایت wtdeveoper | مشاوره ی تبلیغاتی دیده آل
[cs_content] wtdevelopers تیم طراحی برنامه ی اندروید Wtdeveloper در زمینه ی طراحی انواع برنامه های اندرویدی فعالیت میکند. شما میتوانید با مراجعه به سایت تیم طراحی برنامه ی اندروید wtdeveloper از جزئیات دقیق این تیم آگاهی پیدا کنید.تیم طراحی برنامه ی اندروید wtdeveloper برای اینکه فروش بالاتری داشته باشند، و بتوانند محصولات تولیدی خود را ، خودشان بدون واسته به دست مشتریان برسانند، بر آن شدند تا سایتی داشته باشند که محصولاتشان را در آن سایت بفروش برسانند. طراحی سایت wtdeveloper به تیم طراحی سایت ما واگذار گردید تا تمامی امکانات خواسته شده توسط تیم ، اجرا شود. توضیحات ...
خواندن بیشتر

چه فکر کنید می توانید، چه فکر کنید نمی توانید، شما درست فکر کرده اید. هنری فرد
Whether you think you can, or you think you can’t–you’re right.      Henry Ford
هولدینگ تبلیغاتی دیده آل به چه معناست ؟

 گروه “دیده‌آل” و یا به عبارتی هلدینگ تبلیغاتی و تخصصی دیده‌آل عنوانی است که ما برای خود انتخاب نموده ایم. همانطور که از نام این شرکت مشخص است ما دید بلند مدتی به تمام زوایا و جوانب کاری خود وهمچنین مراوداتمان با تک تک مشتریان و اشخاصی که به آنها خدمتی ارائه می نمایم را داریم.
همانطور که مشخص است ما امکان خدمت رسانی چند شرکت متفاوت را در قالب یک “مولتی ورک” و یک شرکت چند‌منظوره را فراهم نموده ایم که می تواند تمام خدمات تبلیغاتی و فنی تخصصی یک مجموعه را پشتیبانی نماید.
فعالیت این مجموعه در زمینه های سینمایی و تلویزیونی، فیلم و تیزر، طراحی، چاپ و بسته بندی، طراحی وب سایت و پشتیابی، طراحی، ساخت و اجرای انواع دکوراسیون داخلی و نمایشگاهی، بازاریابی، مدیریت و مشاوره هنری و تبلیغاتی و … می باشد .
از این جهت گروه دیده‌آل به عنوان مشاورتبلیغاتی برآن شد تا با گردآوری این گروه‌های مجزا و تبدیل آنها به یک مجموعه  واحد با نام «هولدینگ دیده‌آل» اقدام نماید.

از این رو دیده‌آل تنها مشاوره هنری و تبلیغاتی ارائه نمی دهید، بلکه ما مجری و  ناظر کیفی  تک تک  پروژه‌ها و ایده‌های خود با توان صد درصدی هستیم.

نام و نام خانوادگی :

ایمیل شما:

آدرس وب سایت یا وبلاگ :

شماره تلفن همرا یا ثابت :

موضوع :

در ارتباط با :

متن پیام :

در صورت نیاز ارسال فایل از لینک زیر استفاده کنید :


طراحی لوگو آرم و نشانه
طراحی پوستر
طراحی و چاپ ست اداری
عکاسی
[/cs_content]